Přímému slunečnímu záření zabrání hliníková pergola

Stále více se dostávají do obliby zahradní pergoly z hliníku. Tento moderní doplněk vaší zahrady zajistí v teplých letních dnech ochranu před slunečním zářením.

Díky vzhledu se hliníková pergola hodí ke každému typu rodinného domu.

Výhody hliníkové konstrukce

  • Moderní vzhled
  • Prostor pro odpočinek za každého počasí
  • Ušetří váš čas minimem údržby
  • Hliníková pergola nabízí dlouholetou životnost
  • Velmi snadná montáž
  • Stabilita, pevnost a odolnost

Typy našich hliníkových pergol

Společnost Alcentrum, s.r.o. nabízí tři různá provedení zahradních pergol dle náročnosti a představ našich klientů.

Provedení ECO

Cenově nejdostupnější varianta hliníkové pergoly. Provádíme v 15 standardních rozměrech v barevném provedení hladký antracit a sněhově bílá. Dodání na dobírku již do 3 dnů od potvrzení objednávky. Pergola je dodávána jako stavebnice a zvládnou ji snadno smontovat dva lidé pomocí dodaného CD. Všechny díly jsou předvrtány a opatřeny gumovými podložkami.

Provedení PROFI

Jedná se o cenově střední variantu v provedení našich hliníkových pergol. Tuto variantu vyrábíme ve 20 rozměrových variantách v barevném provedení hladký antracit, sněhově bílá nebo dekor ne přání. Hliníková pergola PROFI v případě vašeho požadavku smontujeme nebo dodáme s montážním CD.

Provedení DELUXE

Cenově dražší varianta je určena pro náročné klienty. Provedení ve 20 standardních rozměrech případně přímo na míru dle přání klientů v jakémkoliv barevném provedení. Montáž u tohoto provedení prováníme přímo na místě určeném zákazníkem.

Neváhejte a zajistěte si stinné zázemí na vaší zahradě pod některou z našich hliníkových pergol. Kontaktujte nás, probereme možnost a provedení, které vám bude nejvíce vyhovovat.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy