Hliníkové pergoly-kvalita za skvělou cenu

Komfortní posezení na zahradě za každého počasí vám dopřeje hliníková pergola. Pokud máte zažito, že pořízení zahradní pergoly stojí mnoho peněz, pak se podívejte na hliníkové pergoly od naší společnosti Alcentrum.

Hliníková pergola může být vaše již za 16987,-. Velmi záleží na vašich požadavcích, rozměrech a barevném provedení, proto chcete-li zahradní pergolu přímo na míru, pak nás kontaktujte. Společně probereme různé varianty a zdarma vám sestavíme grafický návrh včetně předběžné kalkulace.

Kvalitní zahradní hliníkové pergoly

Pro naši společnost je zákazníkovo přání a spokojenost na prvním místě. Uděláme maximum pro to, abychom vyšli vstříc vašim požadavkům. Vyrábíme kvalitní hliníkové pergoly na míru, u kterých si můžete vybrat barevné provedení, rozměry, zasklení i kvalitu hliníkových profilů.

Přednosti hliníkových pergol

Tápete, jaký materiál zvolit na výrobu vaší zahradní pergoly? Vsaďte na materiál, který vám zajistí dlouhou životnost a nadčasový vzhled. Naše hliníkové přístřešky se vyznačují:

  • velmi dlouhou životností
  • stálostí a odolností
  • moderním a nadčasovým vzhledem
  • ochranou choulostivé terasy
  • možností vybrat si barevné provedení hodící se k vaši fasádě

Hliníkové pergoly oceníte v každém počasí, nejvíce však v momentě, kdy chystáte zahradní párty nebo grilování s rodinou a začne pršet. Nekažte si náladu špatným počasím a nenechte se překazit své plány.

Varianty hliníkových pergol

Pro spokojenost našich zákazníků vyrábíme 3 různé varianty hliníkového zastřešení, a to:

Nevíte si rady s vhodným výběrem? Zavolejte nám na telefonní číslo 732 607 221.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy