Hliníkové pergoly - skvělé posezení pro každého

Milujete čas, který můžete trávit na své zahradě a užívat si plnými doušky kousek přírody? Pak vám může kazit dobrou náladu výhled na počasí, když zjistíte, že má být například deštivo nebo naopak má pálit celý den slunce.


Nechte si zhotovit zastřešení přesně podle vašich představ. Jednou ze skvělých možností zastřešení jsou hliníkové pergoly.

Hliníková pergola lze postavit i na terase, kterou máte u svého bytu, na zahrádce u restaurace ale i u moderních domů, do kterých nechcete nic kotvit. Tam pak můžete zvolit hliníkový altán. Využití je opravdu široké a ocení ho velká škála zákazníků.

Pergoly z hliníkových profilů umožní skvělé posezení pro každého. Chcete-li na své terase či zahradě trávit volný čas za každého počasí, pak pořiďte zahradě nový kabát. Moderní pergola padne ke každému domu, na jakoukoliv terasu.

Hliníková pergola nabízí obrovské výhody

Ne jednou, ale mnoho výhodami a vlastnostmi se chlubí hliníkové pergoly. Oceníte především níže zmíněné:

  • Nevyžadují pravidelnou a zdlouhavou údržbu
  • Ochrání jakýkoliv povrch terasy
  • Pyšní se opravdu dlouhou životností
  • Spolehnout se můžete na odolnost a stálost
  • Luxusní a velmi moderní vzhled
  • Lze přizpůsobit barvu fasádě či oknům

 

Navštivte naše webové stránky Alcentrum.cz a sami se přesvědčte, že hliníkové pergoly jsou skvělým řešením zastřešení.
Neohlížejte se na počasí a naplánujte si zahradní párty s přáteli kdykoliv. S hliníkovou pergolou se nebudete muset obávat deště ani přímého slunce.

Skvělé místo pro relaxaci a odpočinek najdete právě pod hliníkovou pergolou. Na své si přijde každý člen domácnosti a díky bezúdržbovosti můžete ušetřený čas a peníze dopřát své rodině.

Více provedení hliníkových pergol

Naše společnost Alcentrum vnímá potřeby svých zákazníků, proto zhotovuje 3 provedení hliníkových přístřešků. Liší se od sebe cenou, kvalitou a možností vyrobit i atypické rozměry.

  • ECO - nejlevnější verze
  • DELUXE - tato verze uspokojí i velmi náročné zákazníky
  • PROFI - střed mezi cenou a kvalitou

 

Kontaktujte nás, rádi s vámi probereme jednotlivé možnosti a doporučíme řešení hliníkové pergoly přímo pro vás. Sezení a odpočinek pod hliníkovou pergolou už nebudete chtít vyměnit za nic jiného.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy