Kvalitní pergoly z hliníkových profilů vyrábí společnost Alcentrum

Hliníkové pergoly se staly v posledních letech součástí nejen moderních domů, oblíbili si je i majitelé starších domů. Především pro jejich vzhled a vlastnosti si hliníkové pergoly lidé zamilovali.

Při výběru té správné hliníkové pergoly je zapotřebí zvolit si i společnost, která hliníkové pergoly vyrábí. Na trhu je spoustu společností, které zahradní pergoly vyrábí, je vhodné při této investici dát ale na reference od rodiny či známých.
Naše společnost Alcentrum vyrábí hliníkové přístřešky včetně pergol již od roku 2008 a ve svém oboru se řadí mezi špičky nejen na českém trhu.

Hliníkové pergoly nabízejí spoustu kladných vlastností

Ve srovnání s dřevěnou pergolou má pergola z hliníkových profilů skvělé vlastnosti a výhody.

Místo pro relaxaci a volný čas

Po náročném dni v práci oceníte čerstvý vzduch za každého počasí. Nic vás neposílí tak, jako kvalitní odpočinek. Hliníková pergola vám dopřeje možnost si vychutnat relax i při nepříznivém počasí.

Velmi dlouhá životnost a odolnost

Téměř neomezenou životnost zaručí hliníkové profily, ze kterých je pergola vyrobena.

Oslňující vzhled

Díky svému nadčasovému vzhledu se hodí hliníková pergola ke každému typu domu. Díky široké paletě barev si sjednotíte vzhled s domem.

Bezúdržbovost

U hliníkových pergol odpadá povinnost každý rok natírání či napouštění olejem. Při jakémkoliv znečištění postačí pergolu omýt vodou se saponátem.

Spolehlivá ochrana terasy

Zastřešení terasy hliníkovou pergolou zaručí terase dokonalou ochranu.

Naše společnost vyrábí a montuje kvalitní hliníkové pergoly ve více provedeních. Záleží nám na každém klientovi, proto vyrobíme hliníkovou pergolu i na zakázku přesně dle vašich představ. Kontaktujte nás co nejdříve a domluvíme společně podrobnosti.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy