Zastřešení terasy odstíní slunce a chrání terasu

Zima je sice v plném proudu, ukázala nám už i své sněhové kouzlení. Ale to neznamená, že není nejvyšší čas, abychom začali přemýšlet jak nejen zkrášlíme svou zahradu, ale také jak efektivně ochráníme naši terasu. Vhodným řešením je stoprocentně zastřešení terasy hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum s.r.o..

Získáte nejen estetický doplněk k vaší zahradě a domu, ale především funkční prvek, který vás ochrání před sluncem a ochrání vaši terasu.

Proč si vybrat pergolu z hliníku?

Kostru zahradní pergoly vytváří speciální profily z pevných hliníkových slitin, jejichž povrch je ošetřen práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT. Barevnou variantu si můžete vybrat až z téměř 100 různých barevných odstínů.

Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum jsou bezúdržbové a mají dlouhou životnost a to především díky hliníkovým materiálům, které používáme. Jsou stálé a odolné vůči povětrnostním vlivům, odolávají extrémnímu slunečnímu záření i nestandardně nízkým mrazivým teplotám. Díky tomu je jejich životnost opravdu mnohaletá a péče o takovou pergolu je zcela minimální. V případě znečištění hliníkové pergoly ji můžete omýt teplou čistou vodou nebo vodou se saponátem.

Díky zastřešení vaší terasy hliníkovou pergolou získáte také kvalitní ochranu povrchu vaší terasy a také vaší. Můžete si tak pořídit povrch terasy i z exotického dřeva, které je náchylnější na extrémní výkyvy teplot. Vy se pak můžete v létě schovat před slunečním zářením, na jaře a na podzim se ukryjete před deštěm a v zimě si můžete posedět v suchu pod dekou s horkou čokoládou.

Hliníkové pergoly mají velkou variabilnost a univerzální vzhled, proto jsou vhodné jak k moderním stavbám i ke klasickému rodinnému domu.
Postavením hliníkové pergoly také rozšíříte obytný prostor vašeho domova, kde můžete trávit čas se svou rodinou i přáteli. Z terasy tak vznikne místo, kam můžete umístit například stolní tenis, fotbálek nebo vytvoříte relaxační centrum, kde si budete užívat pohodu a klid třeba s knihou a dobrou kávou. Fantazii se meze nekladou ani u využití hliníkových pergol.

Z jakých hliníkových pergol můžete vybírat?

Společnost ALcentrum ve svém sortimentu nabízí 3 různé produktové řady, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější klient. Záleží na vás, co od své pergoly z hliníku očekáváte.

    • Hliníkové pergoly ECO

Hliníkové pergoly z produktové řady ECO jsou bezesporu cenově nejdostupnější z naší nabídky. Vyrábíme je v 15 rozdílných rozměrech a v odstínech sněhově bílá a antracitově šedá.

    • Hliníkové pergoly PROFI

Hliníkové pergoly z produktové řady PROFI jsou zlatým středem v porovnání ceny a kvality. Vyrábíme je ve 20 různých rozměrech a v barevném dekoru na přání. Barva může tedy korespondovat například s barvou oken a dveří apod..

  • Hliníkové pergoly DELUXE

Hliníkové pergoly z produktové řady DELUXE mají nejluxusnější provedení. U těchto pergol navíc dostanete bezpečnostní sklo, střešní lišty ve stejném barevném dekoru jako je pergola a vyráběna je ze speciálně zesílených profilů.

Zaujala Vás naše nabídka hliníkových pergol?

Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pomůžeme vám s výběrem konkrétní hliníkové pergoly, přijedeme k Vám a zaměříme nákres. Zrealizujeme pro vás finální řešení projektu. Máte také možnost si hliníkovou pergolu složit jako stavebnici, kterou vám zašleme poštou.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy