Pokračujte v dovolené pod hliníkovou pergolou!

Prázdniny jsou v plném proudu a dovolené stejně tak. Pokud se chcete před aktuálním počasím schovat do stínu, ale přesto chcete zůstat v soukromí své zahrady, máme pro vás vhodné řešení formě hliníkové pergoly.

Provedení hliníkových pergol

V naší nabídce naleznete tří různá provedení hliníkových pergol.

  • ECO

Produktová řada ECO je naše cenově nejdostupnější varianta hliníkových pergol. Vybrat si můžete z 15 různých rozměrů a dvou základních barev, a to sněhově bílá nebo antracitová šedá. Přestože je řada ECO nejlevnější, je její zpracování elegantní a uhlazené.

  • PROFI

Jesliže máte rádi zlatou střední cestu, pak je pro vás správnou volbou produktová řada PROFI, protože má vynikající poměr ceny a kvality. Vybrat si můžete z 20 standardních rozměrů a ze dvou základních barev. Navíc si můžete zvolit barvuv na přání z široké barevné palety.

  • DELUXE

Nejluxusnější varianta hliníkových pergol, to je řada DELUXE. Tyto hliníkové pergoly vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů, mezi které patří bezpečnostní sklo nebo speciální zesílené profily.

Také střešní lišty, které jsou v barevném odstínu přístřešku, dodají vaší hliníkové pergole eleganci a luxusní vzhled.

Výhody hliníkové pergoly

  • Bezúdržbovost
  • Dlouhá životnost
  • Elegantní a moderní vzhled
  • Prostor pro vaši relaxaci
  • Hliníkové pergoly jako ochrana terasy

Technické parametry hliníkových pergol

Konstrukce hliníkové pergoly

Hliníkové konstrukce jsou tvořeny speciálními profily z hliníkových slitin, které mají dlouhou životnost a povrchovou úpravu z práškové vypalované barvy.

Spojovací materiál

Na spojovací materiál hliníkových pergol používáme pouze kvalitní nerez.

Střešní krytina pergoly

Střešní krytina hliníkových pergol je tvořena z komůrkového polykarbonátu s UV ochranou o síle 16 mm. Vybrat si můžete z čirého, mléčného nebo barevného provedení.

Chcete se dozvědět více?

Jestliže se chcete dozvědět více informací, kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše dotazy a připravíme pro vás konkrétní cenovou nabídku.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy