Praží Vám slunce do domu? Řešením je hliníková pergola.

Vadí Vám při horkém letním počasí, že Vám praží slunce přímo do domu? Potom stojí za uvážení zastínění a tím i snížení teploty v domě. Svůj problém můžete vyřešit pořízením hliníkové pergoly.


V létě Vám bude hliníková pergola sloužit příjemným stínem a v zimě naopak při slunečném počasí bude hliníková pergola dům příjemně oteplovat.

Z čeho jsou hliníkové pergoly vyrobeny?

Společnost Alcentrum s.r.o. prostřednictvím internetového obchodu kvalitní-hlinikove-pergoly.cz nabízí velice kvalitní hliníkové pergoly, které jsou bezúdržbové a díky použitým materiálům mají velice dlouhou životnost.

Hliníkové pergoly jsou vyráběny z kvalitních hliníkových profilů opatřených práškovou vypalovací barvou Komaxit, na spojovací materiál je používán kvalitní nerez a zastřešení je z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s UV filtrem v odstínech čirý, mléčný či barevný.
Tyto hliníkové pergoly se montují ke stěně domu.

Provedení hliníkové pergoly

Společnost Alcentrum s.r.o. vyrábí hliníkové pergoly v těchto variantách:

Hliníkové pergoly ECO

Tyto pergoly jsou pro ty, jejichž rodinný rozpočet není příliš velký, pořídit ji můžete již do 11 907,-Kč. Jsou vyráběny ve 2 standardních typech se šířkou od 300 cm do 700 cm a odstínech sněhově bílý a černý antracit. Dodávány jsou na dobírku bez montáže do 3 dnů od objednání. Hliníkové pergoly jsou dodávány ve formě stavebnice, všechny otvory jsou předem předvrtané a opatřené gumovými podložkami. Montáž hliníkové pergoly je dle přiloženého návodu velice snadná a zvládne ji ve dvou lidech jistě každý.

Hliníkové pergoly PROFI

Tyto pergoly jsou pro náročnější zákazníky. Je možné si pořídit tento typ hliníkové pergoly bez montáže či s montáží. Vybrat si můžete z 20 standardních rozměrů, ale je možné si objednat rozměr dle Vaší potřeby. Dekor si můžete vybrat z nabídky 200 různých barev a odstínů dle vzorníku RAL. Dodávka s montáží je do 3 týdnů.

Hliníkové pergoly DELUXE

Pergoly tohoto typu mají již luxusní provedení a jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jsou dodávány s montáží. Namísto zastřešení komůrkovým polykarbonátem je zde použito bezpečnostní sklo.

Chcete vyřešit problém, aby Vám již slunce nepražilo přímo do domu?
Kontaktujte nás nebo nás navštivte osobně. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s vhodným výběrem hliníkové pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy