Hliníkové pergoly jsou stále populárnější

Již dávno pominula doba, kdy zahrada sloužila svým majitelům pouze k pěstění plodin nebo chovu zvířat. V dnešní době je zahrada součástí domu, a tak se o ni náležitě staráme. Pěstíme trávníky, vysazujeme okrasné stromy a na terase u našich domovů trávíme čas odpočinkem než prací.

Jestliže na své terase chcete trávit svůj volný čas i při nepříznivém počasí, pořiďte ji nový kabát v podobě hliníkové pergoly. Díky hliníkové pergole vám terasa vydrží opravdu dlouhou dobu a získá kabát nejen vaše terasa, ale také zahrada, která získá moderní podobu a luxusní vzhled.

Proč si pořídit hliníkovou pergolu?

Vlastnosti hliníkových slitin jsou opravdu široké, mezi ty hlavní patří:

  • Bezúdržbovost

Systém hliníkové pergoly nevyžaduje údržbu. V případě, že bude vaše pergola znečištěna, pak stačí použít čistou vodu, v případě většího znečištění doporučujeme použít vodu se saponátem.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny, ze kterých vyrábíme pergoly jsou vysoce odolné. Hliník nepodléhá povětrnostním vlivům, a tak je dlouhá životnost vaši pergoly zaručena.

  • Rozšíření obytného prostoru

Hliníková pergola vám umožní trávit volný čas venku i v ne zcela příznivém počasí. Vytvoří vkusný mezi vaší zahradou a domem.

  • Ochrana terasy

Ať máte, či nemáte terasu zhotovenou z exotického dřeva, musíte ji čas od času ošetřit. V případě, že si terasu zastřešíte hliníkovou pergolou, ušetříte si svůj volný čas. Díky hliníkové pergole bude terasa v suchu a přesto zůstane vzdušná.

Vybrat si můžete ze tří různých typových řad:

  • ECO

Tato varianta je z našich hliníkových pergol cenově nejdostupnější. Provedení hliníkové pergoly ECO je ve sněhově bílé barvě a na výběr máte z 15 rozměrů.

  • PROFI

Produktová řada PROFI je vhodná pro všechny, kteří preferují zlatou střední cestu, tedy kvalita za rozumnou cenu. Tento typ hliníkových pergol dodáváme ve dvou standardních barvách, ale vybrat si můžete i z široké palety barev, dle vašeho přání.

  • DELUXE

Produktová řada DELUXE představuje naše nejluxusnější řadu. Automaticky k této hliníkové pergole získáte zesílené profily a bezpečnostní sklo. Dodáváme je v barevných variantách sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání.

Potřebujete se dozvědět více informací?

Chcete pomoci s projektem vaší hliníkové pergoly nebo potřebujete odpovědi na vaše otázky? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme a pomůžeme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy