Kvalitní hliníkové pergoly vyrábí společnost Alcentrum

V posledních letech se hliníkové pergoly staly součástí rodinných domků, a to nových, ale i starších.

Velkou oblibu si pergoly z hliníku získaly díky dlouhé životnosti a bezúdržbovosti.
Pokud i Vy zvažujete pořízení hliníkové pergoly, pak je velmi důležité si zvolit společnost, která se výrobou i montáží hliníkových pergol zabývá.

Společnost Alcentrum působí na českém trhu již od roku 2008 a řadí se mezi jedničky ve svém oboru.
Alcentrum si zakládá na vstřícném jednání se zákazníky, spolehlivosti a v neposlední řadě na kvalitě. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, při objednávce hliníkové pergoly probereme možnosti a zpracujeme grafický návrh na vyžádání, aby měl zákazník jasnou představu o budoucí realizaci.
Snažíme se maximálně vyhovět všem zákazníkům, proto vyrábíme více typů hliníkových pergol, aby si hliníkové pergoly mohl dovolit každý.

Proč si zvolit hliníkovou pergolu?

Hliníkové pergoly nabízí výhody a různé typové provedení, že se do nich zamilujete.

Prostor pro volný čas a relaxaci

Zastřešená terasa Vám dopřeje prostor, ve kterém budete moci relaxovat na čerstvém vzduchu po náročném dni v práci, posedět s příteli a děti si budou moci pohrát venku za každého počasí.

Odolnost a dlouhá životnost

V porovnání s dřevenou pergolou mají hliníkové pergoly dlouhou životnost (i několik desetiletí), jelikož nepodléhají povětrnostním vlivům.

Bezúdržbové zastřešení

Hliníková pergola nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Není potřeba ji každý rok brousit a natírat oleji. Při velkém znečištění postačí hliníkovou pergolu omýt vodou. Čas, který ušetříte na údržbě pergoly můžete věnovat svým koníčkům nebo rodině.

Moderní a luxusní vzhled

Široká paleta barev, kterou máte na výběr, Vám zaručí, že hliníkovou pergolu sladíte se svým domem. Celkový dojem bude vypadat skvěle.

Ochrana choulostivé terasy

Pokud máte terasu z choulostivého materiálu, pak jí dopřejte zastřešení. Hliníková pergola Vaši terasu dokonale ochrání před nepříznivým počasím.

Společnost Alcentrum Vám nabídne více provedení hliníkových pergol, proto nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš e-shop hliníkových pergol.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy