Objednejte si na jaře zastřešení terasy z hliníkových profilů!

Už Vám dochází trpělivost s věčným opečováváním Vaší dřevěné terasy? Musíte ji neustále ošetřovat a natírat, protože povětrnostní podmínky jí dávají pořádně zabrat?
Je na čase hledat vhodné řešení, jak ušetřit Váš volný čas a terase z choulostivého materiálu dopřát ochranu.

Jednoduchým, ale efektivním řešením pro Vás bude hliníkové zastřešení terasy.

Společnost ALcentrum, působící na trhu již od roku 2008 jako rodinná firma, zajišťuje výrobu, prodej a montáž pergol z hliníkových profilů.

Co získáte díky hliníkové pergole od společnosti ALcentrum?

  • Více volného času

Díky zakrytí Vaši terasy již nebudete muset trávit svůj volný čas natíráním a ošetřováním terasy, ale naopak jej budete moci trávit v pohodlí nové pergoly.

  • Dlouholetou ochranu terasy

 

Hliníkový materiál, ze kterého je pergola vyrobena, je velmi odolný povětrnostním podmínkám, proto je jeho životnost „vícegenerační“.

 

  • Nový obytný prostor

 

Zastřešení terasy Vám poskytne nový obytný prostor, a tak rozšíří užitnou část Vašeho domu. Budete tak moci trávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli, aniž byste se museli ohlížet na to, jaké je venku počasí.

 

  • Moderní vzhled domu

 

Naše hliníkové pergoly se hodí jak k rodinnému domu se sedlovou střechou, tak i k moderní funkcionalistické budově.

Provedení hliníkových pergol

 

  • řada ECO

 

Cenově nejdostupnější řada hliníkové pergoly ve sněhově bílé a 15ti různých rozměrech.

 

  • řada PROFI

 

Pokud hledáte cenově dostupné a kvalitní hliníkové pergoly, je pro vás řada PROFI ta pravá. Můžete si vybrat z libovolného barevného dekoru a 20ti různých rozměrů.

 

  • řada DELUXE

 

Naše řada hliníkových pergol DELUXE přináší nejluxusnější variantu pergol. Nabízíme je v odstínech sněhově bílá, antracit hladký a dalších libovolných odstínech. Vybrat si také můžete z 20 rozměrů.

Zaujala Vás naše nabídka hliníkových pergol?

Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, pomůžeme s výběrem konkrétní hliníkové pergoly, přijedeme k Vám a zaměříme nákres, finální řešení projektu i zrealizujeme. Máte také možnost si hliníkovou pergolu složit jako stavebnici, kterou vám zašleme poštou. Kontaktujte nás, jistě se domluvíme k Vaši spokojenosti.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy