Nově distribuujeme hliníkové pergoly i do Německa

Společnost Al centrum prostřednictvím svého internetového obchodu kvalitni-hlinikove-pergoly.cz distribuuje své výrobky již i na trhy v EU.

Nyní bude prodávat své hliníkové pergoly do Německa.

Společnost Alcentrum z Veselí u Přelouče vznikla jako rodinná firma již v roce 2008 a zabývá se výrobou produktů z hliníkových profilů.
Investice do těchto produktů není malá, a proto krédem všech pracovníků firmy je vstřícné jednání, kvalita, spolehlivost a optimální řešení pro každého zákazníka.

Kvalitní hliníkové pergoly

Společnost Alcentrum ve svém internetovém obchodu kvalitni-hlinikove-pergoly.cz nabízí svým zákazníkům hliníkové pergoly, vyrobené z:

  • kvalitních hliníkových profilů ošetřených práškovou vypalovací barvou Komaxit
  • nerezového spojovacího materiálu
  • komůrkového polykarbonátu s UV filtrem a s úpravou Solar control (brání vzniku skleníkového efektu)

Provedení hliníkových pergol

Alcentrum nabízí hliníkové pergoly ve 3 provedeních, a to:

    • Provedení ECO

Tato varianta je cenově dostupná opravdu pro každého. Dodávána je formou stavebnice, ve 30 typizovaných rozměrech (od 2000x1500mm do 7000x3500mm). Všechny díly této varianty jsou předem předvrtány a opatřeny gumovým těsněním. Sestavení ve dvou lidech zvládne dle přiloženého návodu na DVD opravdu každý.

    • Provedení PROFI

Provedení PROFI uspokojí jistě i náročnější zákazníky – má profesionální vzhled za atraktivní cenu. Výběr je z 20 typizovaných rozměrů, ale na přání zákazníka je možná dodávka dle jeho přání a potřeb. Dodávka hliníkové pergoly je buď na zakázku s montáží nebo formou stavebnice – bez montáže. Na výběr je až 200 dekorů a zastřešení je možné v odstínech mléčný, čirý či dle výběru. Výhodou této varianty hliníkové pergoly je možnost rozšíření pergoly na zimní zahradu.

    • Provedení DELUXE

Hliníková pergola z řady DELUXE se vyznačuje luxusním provedením a určitě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Výběr je z 15 typizovaných rozměrů – pouze na zakázku s montáží a zastřešením bezpečnostním sklem o tloušťce 44,28 mm.

V dnešní době jsou pergoly již nedílnou součástí téměř každé zahrady. Poskytují ideální prostor nejen pro odpočinek celé rodiny, pro posezení s přáteli a další využití. Hliníkové pergoly jsou ideální pro svoji bezúdržbovost a velmi dlouhou životnost. Není divu, že o hliníkové pergoly je zájem i v Německu!

Pokud i Vy máte zájem o hliníkové pergoly, neváhejte nás kontaktovat!

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy