Nechte si před zimou postavit hliníkovou pergolu!

Vánoce jsou téměř za dveřmi, a proto je nejvyšší čas vybrat a nakoupit vánoční dárky nejen pro Vaše blízké, ale i pro Vás? Nevíte si rady? Máme tu pro Vás zaručený tip.

Společnost Alcentrum s.r.o., která vznikla již v roce 2008 jako rodinná firma, se specializuje na hliníkové konstrukce, jejich výrobu a prodej. Jako vhodný vánoční dárek vám doporučujeme pergolu z hliníkových profilů.

Proč pergolu z hliníku?

V dnešní době se hliníkové pergoly stávají nedílnou součástí každé domácnosti. Vaše terasa je v suchu a vzdušná jako před zakrytím. Stává se tak ideálním místem ke každodenní relaxaci.

  • Systém nepotřebuje žádnou údržbu
  • Dlouhá životnost pergoly
  • Vytvoření elegantního mezičlánku mezi domem a zahradou
  • Prostor vhodný pro relaxaci
  • Místo pro posezení s přáteli
  • Místo pro sportovní vyžití

V jakém provedení hliníkové pergoly nabízíme?

Vybrat si můžete ze 3 provedení hliníkových pergol:

ECO

Základní rys řady ECO je nenáročné provedení za nízkou cenu. Vybrat si můžete z 15 různých rozměrů a ve dvou barevných variantách, bílá a antracitová.

PROFI

Poměr cena a kvalita, s profesionálním designem, která uspokojí i náročnější zákazníky. Nabízíme 20 standardních rozměrů a v barvě dle vašeho přání. Na výběr máte až 200 dekorů.

DELUXE

Nejluxusnější provedení hliníkových pergol. Tato řada je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, součástí je zabudované bezpečnostní sklo a speciální zesílené profily.

Toužíte po vlastní hliníkové pergole?

Kontaktujte nás a my Vám rádi nejen poradíme a pomůžeme s výběrem vhodné varianty, ale zrealizujeme celý projekt hliníkové pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy