Pochlubte se a soutěžte! Vyfoťte svou pergolu a vyhrajte hodnotné ceny!

Internetový obchod kvalitni-hlinikove-pergoly.cz, jako prodejce hliníkových pergol vyráběných rodinnou firmou Alcentrum z Veselí u Přelouče vypisuje pro své nejen stávající, ale i nové zákazníky zajímavou soutěž o hodnotné ceny.

Soutěžte se svojí pergolou z hliníkových profilů

Od 1.listopadu 2014 je vyhlášena fotosoutěž, kde se pochlubíte stavbou kvalitní hliníkové pergoly, kterou jste si pořídili na svoji zahradu nebo terasu, vyrobenou společností Alcentrum. Pokud jste se ještě nerozhodli pro pořízení kvalitní hliníkové pergoly, tak již déle neotálejte. Hliníkovou pergolou si nejen uděláte radost, ale ještě navíc se stihnete zúčastnit fotosoutěže o hodnotné ceny. Soutěž je dlouhodobá a trvá až do 31.10.2015.

Podmínky a pravidla fotosoutěže s kvalitní hliníkovou pergolu

Vítězem této fotosoutěže se stane ten, kdo získá největší počet kliků na „TO SE MI LÍBÍ“ u Vaší fotografie na facebooku na stránkách naší společnosti Alcentrum . Do komentáře k Vaší fotografii je nutné napsat souhlas s uveřejněním fotografie a souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.

Co můžete vyhrát?

Vyhrát můžete tyto hodnotné ceny:

  • 1.místo – poukaz na 5.000,-Kč do OC GLOBUS
  • 2.místo – poukaz na 3.000,-Kč do OC GLOBUS
  • 3.místo – poukaz na 1.000,-Kč do OC GLOBUS

Mimo soutěž ještě navíc zaměstnanci společnosti Alcentrum vyberou z Vašich fotografií na facebooku nejzábavnější fotografii pod kvalitní hliníkovou pergolou, kterou odmění poukazem na nákup v OC GLOBUS v hodnotě 2.000,-Kč

Vyhodnocení fotosoutěže

Po ukončení soutěže, tedy po 31.10.2015, bude soutěž vyhodnocena. Výherce bude kontaktovat pracovník společnosti Alcentrum a po domluvení termínu předá výhercům dárkové poukazy v místě jejich bydliště.

Neváhejte, vyfoťte svoji kvalitní hliníkovou pergolu a zapojte se do soutěže o hodnotné ceny co nejdříve. Nasbírejte co nejvíce „TO SE MI LÍBÍ“ a vyhrajte fotosoutěž o nejlepší kvalitní hliníkovou pergolu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy