Zahradní pergoly z hliníku mají spoustu výhod

Přemýšlíte o pořízení pergoly na Vaši terasu nebo zahradu. Potřebujete vytvořit mezičlánek mezi domem a zahradou, kde budete relaxovat, setkávat se s přáteli nebo cvičit, a kde nebudete mít problém s počasím?
Potom zvažte koupi zahradní pergoly.

A jakou zahradní pergolu? Určitě doporučíme zahradní pergolu z hliníku.

Jaké provedení hliníkové pergoly?

Na našem trhu je velký výběr výrobců zahradních hliníkových pergol. Společnost Alcentrum s dlouholetou tradicí nabízí kvalitní hliníkové pergoly zhotovované na míru z trvanlivých hliníkových profilů ošetřených vypalovací barvou komaxit, se spojovacím materiálem z nerezu a střešní krytinou z komůrkového 16mm polykarbonátu s UV filtrem příp. sklem ve 3 produktových řadách lišících se kvalitou provedení:

  • GREENLINE - levná varianta
  • PROFILINE - středně drahé provedení
  • HIGHLINE - nejluxusnější

Jaké jsou výhody zahradní pergoly z hliníku

Bezpochyby se Vám hliníková pergola zalíbí pro její velké výhody, jako jsou například:

  • Dlouhá životnost
  • Odolnost proti povětrnostním podmínkám
  • Bezúdrbovost
  • Moderní vzhled hodící se ke všem typům domů

Další velkou výhodou hliníkových zahradních pergol na zakázku je i to, že s pořízením nebudete mít žádné starosti. Pracovníci společnosti Alcentrum přijedou za Vámi, zhotoví návrh a po Vašem odsouhlasení hliníkovou zahradní pergolu zhotoví a namontují. Za vše zaplatíte až při předání pergoly.

Neváhejte a rozhodněte se pro zahradní hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum, která Vám jistě zpříjemní domácí pohodu. Opravdu je z čeho vybírat. Kontaktujte nás. V případě jakýchkoliv dotazů Vám rádi všechny zodpovíme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy